recenzja książki

„DZIEWCZYNA Z WARKOCZEM” AGNIESZKA JORDAN – GONDOREK

Polska powieść obyczajowa warta przeczytania.
Głowna bohaterka to Krystyna. Polubiłam ją od samego początku i kibicowałam jej w zmaganiach z jakimi walczyła.
Poznajemy ją jako młodą, niespełna trzydziestoletnią szczęśliwą mężatkę. Ma pracę, w,której się realizuje i nieoczekiwania otrzymuje bardzo ciekawą propozycję przyjęcia intratnego stanowiska.
Jest pracowita, sumienna i lubiana w pracy. Do pełni szczęścia brakuje jej dziecka. Razem z mężem starają się powiększyć rodzinę, lecz póki co bezskutecznie.
Pewnego dnia mąż informuje ją, że chce rozwodu i spodziewa się dziecka z inną. Krystyna przeżywa szok i nie chce uwierzyć w to co się wydarzyło.Czuje, że cały jej świat rozpadł się na kawałki.
Czy po rozwodzie z mężczyzną życia, który ją zdradzał ułoży sobie jeszcze raz życie na nowo? Czy odważy się i zaufa jeszcze raz?
Decyduje się na bardzo stanowczy krok i wizytę u fryzjera. Pozbywa się pięknego warkocza i staje się kimś innym. Czy ta decyzja wpłynie na jej życie i czy dzięki temu zyska większą pewność siebie?
W życiu Krystyny zaczynają się dziać rzeczy niesamowite, a rozwód wydaje się był najlepszą rzeczą jaka mogła się jej zdarzyć.
Zyskała nową siebie, wiarę w swoje możliwości i poznała kogoś kto pomalutku staje się jej bliski.
Co wydarzyło się w życiu Krystyny i jakie niespodzianki przygotował jej los dowiecie się czytając 🙂
Piękna, emocjonalna powieść o życiu, uczuciach. Duża dawka emocji i wzruszeń. Miłość, przyjaźń, zdrada, zazdrość, intrygi.
Również ogromna wiara i odwaga aby walczyć o siebie i swoje życie.
Szybko się czyta , ponieważ powieść wciąga od pierwszych linijek i trzyma do ostatniej kropki.
Świetna książka na wieczór. Powinna ją przeczytać każda kobieta.
POLECAM 🙂
Tytuł „Dziewczyna z warkoczem”
Autor Agnieszka Jordan – Gondorek
Wydawnictwo REPLIKA
Liczba stron 416
Egzemplarz recenzencki od autorki Agnieszki Jordan – Gondorek

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz