Cytaty z książek,  recenzja książki

„MOC CZAROWNICY” MAT AURYN

Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał.

Poradnik dla tych, którzy czują w sobie to coś, iskierkę magii.

Autor jest znanym i uznanym przedstawicielem nowego pokolenia magiem. Dla niego wróżbiarstwo, techniki magiczne, zdolności parapsychiczne, okultyzm nie mają tajemnic.
Poświęcił temu wiele lat swego życia i oto przekazuje w Nasze ręce zdobytą wiedzę.

Książka składa się z dwóch części. Pierwsza to teoria i piętnaście rozdziałów poświęconych po kolei : Moc i percepcja, Medytacja i relaks, Dostrajanie, Postrzeganie pozazmysłowe, Oczyszczanie i ochrona, Trzy dusze czarownicy, Niższa postać i cień personalny, Wyższa postać i prawdziwa wola, Płomienie duszy czarownicy, Między światami, Moce żywiołów, Energia Ziemi, Gwiezdna energia, Wielowymiarowe urzeczywistnienie, Zaklęcia parapsychiczne i magiczne sztuczki.
Druga część to piętnaście ćwiczeń, które stanowią bardzo istotne uzupełnienie teorii.Jest też kilka prostych i trafnych ilustracji. Zawarte w książce afirmacje pozwolą rozwinąć parapsychiczny potencjał.

Bardzo mi pasuje, że wszystko zostało napisane językiem prostym, czytelnym i zrozumiałym. Jest rzetelnie i ciekawie.
Dzięki tej lekturze poznamy wiele niezwykle cennych porad i wskazówek dotyczących mocy. Praktyczne ćwiczenia rozbudzą nasze zmysły parapsychiczne oraz tkwiący w nas magiczny potencjał.
Autor przekonuje nas, że czarostwo i parapsychika tworzą całość. Każda czarownica i każdy czarownik ma bowiem zdolności parapsychiczne, które powinno się rozwijać.
Dzięki  tej lekturze możemy odkryć własną parapsychiczną moc. Jednak jak zapewnia nas autor bycie medium nie jest jednak tak atrakcyjne jak przedstawia nam się to w telewizji.
Można posiadać ten dar, lecz nie korzystać z niego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak nauczyć się zauważać aurę kogoś , jak nauczyć się czerpać energię z żywiołów, jak tworzyć zaklęcia to jest to książka dla Ciebie. Wiele tu ciekawostek i zaskakujących informacji.

Cytaty :

„Wszystko czego dotkniesz, dotknie także ciebie”.

„Trzecie oko pozwala nam dostrzegać energię, jeśli tylko otworzymy się na jej istnienie. Dla większości osób to niezrozumiała koncepcja, ale gdy tylko uwolnisz się od uprzedzeń i narzuconych sobie ograniczeń, uzyskasz ten niezwykły talent”.

Tytuł „Moc czarownicy”

Autor Mat Auryn

Tłumaczenie Bartłomiej Kotarski

Liczba stron 352

Wydawnictwo Kobiece

http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/psychic-witch-uwolnij-moc-czarownicy-i-wzmocnij-swoj-magiczny-potencjal/
Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA KOBIECEGO

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz