„Muszę wiedzieć” Kasia Bulicz – Kasprzak
Ciekawa polska powieść warta przeczytania.
Trzy pokolenia i trzy kobiety: Halina, Dominika i Patrycja. Każda jest inna i każda ma swój świat.
Patrycja dowiaduje się,że została adoptowana i postanawia odszukać swoją biologiczną matkę. Ma rodzinę, która ją adoptowała gdy miała kilka dni i czuje się w niej dobrze jednak „musi wiedzieć”.
Czy dziewczynie uda się odszukać biologiczną matkę a może ojca i babcię ?
Sprawa nie jest prosta tym bardziej, że okazuje się, iż matka nie żyje a babcia nic nie wie o wnuczce. W dodatku babcia Halina jest pewna, że jej córka nigdy nie była w ciąży.
To bardzo ciepła i poruszająca powieść, którą czyta się dobrze.Emocje będą nam towarzyszyć przez całą książkę.
Wykreowane postacie są niesamowicie naturalne, autentyczne i wiarygodne.
Bardzo chcemy aby wszystko się dobrze zakończyło jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego co się dowiemy.
Kibicujemy Pati. która tak uparcie chce poznać prawdę tylko czy zawsze trzeba tej prawdy dociekać ?
Mamy tu samo życie : intrygi, zdrady, nieplanowaną ciążę, strach przed odpowiedzialnością, trudne decyzje, samotność i śmierć.
To wszystko przenosi nas w bardzo realistyczny klimat. Intryguje i wzrusza – nie pozostawiając nas obojętnymi.
POLECAM tę pozycję 🙂
Tytuł „MUSZĘ WIEDZIEĆ”
Autor Kasia Bulicz – Kasprzak
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Stron 352
https://ksiegarnia.proszynski.pl/product,76015
Ostatnia Strona
Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 150 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale też konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.