recenzja książki

„PRZEZNACZENIE DUSZ” DR.MICHAEL NEWTON

W poszukiwaniu życia po życiu.

Jest to kontynuacja genialnej książki pt.” Wędrówka dusz”, która mnie pochłonęła całkowicie.
Tutaj nie mogło być inaczej. Uwielbiam książki dotyczące naszej duszy i tego co poza ciałem.

Lektura ta, rozpoczyna się od obszernie opisanego tematu- sposobów komunikacji jakie dusze wykorzystują z osobami bliskimi, gdy dopiero co opuściły świat fizyczny (trójwymiarowy, 3d)

Następnie bardzo ciekawie opisane zostały sposoby regeneracji naszej energii, gdy wracamy skąpani w negatywnych wibracjach- spowodowanych życiem na ziemi. Wyróżnione zostały sposoby takie jak Otulenie czy Efekt skupienia.

Autor odpowiada również na pytania dotyczące naszej życiowej misji – celu naszego aktualnego wcielenia, otoczenia duchowego czy co ciekawe połączenia duszy z mózgiem (które zaczyna się już w życiu płodowym)

Rozwija też temat bratnich dusz i przewodników duchowych.

Jest to obowiązkowa lektura dla osób zainteresowanych rozwojem duchowym.

Fascynująca, niesamowita i ekscytująca lektura.

Potężny i rzetelny zapis wiedzy na temat świata duchowego

Przystępna forma w postaci rozmów z pacjentami poddanymi hipnozie, wprowadzonymi w stan nadświadomości w którym mamy dostęp do wiedzy ukrytej w naszej podświadomości i informacji związanych z poprzednimi wcieleniami, życiem w świecie niematerialnym (duchowym), przejściem w ten świat tuż po fizycznej śmierci naszego ciała oraz wszystko co z tym związane

Wiele stron (prawie 600) ale warto – kompendium wiedzy podanej w sposób czytelny, rzetelny i prosty.

Jestem ciekawa ilu z Was wierzy z życie po życiu 🙂

Tytuł „Przeznaczenie dusz”
Autor dr. Michael Newton
Tłumaczenie Magdalena Wysmyk
Liczba stron 608

Wydawnictwo Illuminatio

http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/przeznaczenie-dusz-w-poszukiwaniu-zycia-po-zyciu/

Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA ILLUMINATIO

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz