recenzja książki

„SUPER ZWIĄZEK” ALINA ADAMOWICZ, JUSTYNA MORACZEWSKA

Jest to przyjemna, lekka książka, przedstawiona w przystępnej graficznie formie.

Składa się z rozdziałów takich jak:
„Kiedy przestajecie się dla siebie starać”,
„kiedy nie umiecie rozmawiać”,
„kiedy przestajecie walczyć o związek”,
„kiedy przestajecie cieszyć się seksem”
czy  „sekret udanego związku”.
Każdy z rozdziałów wypełniony jest historią kobiety – przedstawione są losy Zuzy, Hanki czy Agnieszki.
Nie brakuje również wywiadów z postaciami takimi jak Bianca-Beata Kotoro, Karolina Nowakowska czy długoletnią parą: Marta Król i Marcin Gajko, na koniec z Edytą i Cezarym Pazurami!
Praktyczne wskazówki czy złote zasady komunikacji, obszary w których warto ustalić zasady – ciekawie i bardzo klarownie wypisane sposoby i pomocne wskazówki
Niektóre z nich mogą wydawać się błahe i oczywiste, znajdzie się jednak też mnóstwo przydatnych i zaskakujących porad, i wskazówek..
Wywiady przeplatają się z „broszurami” z ważnymi informacji całość wypełniona zielonymi grafikami, bardzo przyjemnie się czysta i pięknie uzupełnia, podając nam wiedzie „w pigułce” do której zawsze możemy wrócić.
Lektura ta skłania do refleksji nad swoimi zachowaniami, skłonnościami i nawykami względem siebie i drugiej osoby w relacjach intymnych.
Tytuł „Super związek”
Autor Alina Adamowicz, Justyna Moraczewska
Liczba stron 216
Wydawnictwo Słowne

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz