Szóste piętro recenzja książki
recenzja książki

„SZÓSTE PIĘTRO” Alex Sinclair 

Rewelacyjny thriller psychologiczny z mega zaskakującym zakończeniem.
Książka napisana prostym językiem, wyraźne postacie z tym wszystkim co w nich,
Wciągająca historia od samego początku do samego końca. Dałam się porwać w wir wydarzeń i podejrzeń.

Akcja toczy się w czasach obecnych w Nowym Jorku teraz i wtedy.
Głowna bohaterka to Erika. Kobieta, która miała wszystko – przystojnego i bogatego męża prawnika, piękny dom i nie musiała nawet pracować. Brakowało tylko upragnionego dziecka, które jednak wreszcie się pojawiło. Ciągła nieobecność męża w domu i jego pogoń za karierą i pieniędzmi doprowadziły do tego,iż małżonkowie się rozwiedli.

Erikę poznajemy gdy idzie z córką do byłego męża aby odebrać zostawioną tam zabawkę dziecka.
Mąż mieszka w luksusowym budynku na ostatnim 14-tym piętrze dlatego właśnie muszą wjechać windą.
Obje bardzo nie lubią jeździć windą a szczególnie mała czuje lęk.
Niestety pech ciał, że winda ma awarię i zatrzymuje się pomiędzy 5 a 6 piętrem. Dziewczynka bardzo chce opuścić miejsce, w którym tak bardzo nie chce być. Wydostaje się na 6 piętro a jej matka zjeżdża windą na dól. Gdy ponownie wjeżdża na 6 piętro dziewczynki nie ma. Zupełnie jakby się nagle rozpłynęła . Zaczyna się desperackie poszukiwanie dziecka.

Dokąd mogła pójść mała? Czy ktoś ją celowo zamknął w pokoju? A może już jej tu nie ma bo została porwana ?

Pytań jest wiele i zrozpaczona matka wpada w coraz to większą złość. Tak bardzo chce mieć córkę przy sobie. Tak bardzo żałuje, że pozwoliła jej opuścić windę.
Teraz praktycznie każdy mieszkający w tym super budynku jest podejrzany. A może to były mąż, który chce zabrać jej córkę ?
Szóste piętro recenzja książkiAtmosfera się zagęszcza i nie wiadomo komu zaufać, kto faktycznie chce pomóc odszukać dziecko.
Choroba i urojenia. Jakie sytuacje wypiera nasz mózg aby było nam lepiej.

Zapewniam, że prawie do samego końca nie jest tak jak myślisz, że jest. Zaskoczy Cię to co się dowiesz na ostatnich stronach powieści. Mnie zaskoczyło.

Bardzo lubię takie zwroty akcji i zaskoczenie.

Tytuł „SZÓSTE PIĘTRO”
Autor Alex Sinclair
Tłumaczenie B.Artosz

Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Liczba stron 300
https://www.proszynski.pl/Szoste_pietro-p-36313-.html
Egzemplarz recenzencki z https://www.proszynski.pl/

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz