recenzja książki

„TAJNIKI MAGII ŚWIEC” BERENIKA TERN

To magiczna książka z kategorii : ezoteryka, sennik, horoskopy.

Bardzo mnie zaciekawił i temat i chciałam ją przeczytać.
Czy było warto ? Tak, oczywiście.

Jest to reedytowana pozycja, wydanie drugie wzbogacone o nowe, istotne treści.
Otrzymujemy więc poszerzoną o trzy rozdziały znaną i cenioną już lekturę „Tajniki magii świec”. Mamy więc dodatkowo :Korespondencje w magii czyli więzy sympatii , La Santa Muerte po polsku, czyli odpowied na tabuizację śmierci, zamerykanizowany i wymuszony kult młodości i Dodatek nr. 2 – Kąpiele duchowe.Przyznam, że bardzo spodobał mi się ten dodatek – duchowe kąpiele to duchowe oczyszczenie. Jest to niezwykle ważny element w materii naturalnej/ludowej, który ma na celu oczyszczenie nas z negatywnych wpływów, usunięcie blokad, ochronę oraz wzmocnienie aury. To również oczyszczenie naszego najbliższego otoczenia – pokoju, domu, przedmiotów, ukochanych zwierzaków i ludzi. Autorka zawarła tu również konkretne propozycje kąpieli według receptur ugruntowanych w tradycji magii hoodoo.

Każdy z nas , jak sądzę lubi czasem posiedzieć przy zapalonej zapachowej , relaksującej świecy – działa to na nas kojąco, wyciszająco, błogo.
Niesamowitym jest, że świeca to żywioł ognia i każda paląca się świeca wytwarza magiczną moc i sporą dawkę energii i można ją odpowiednio ukierunkować.
Dzięki tej pozycji dowiemy się w czym tkwi siła magii świec.
Ważne jest, aby wiedzieć co oznacza poszczególny kolor świec, jej kształt i ich ułożenie. Tutaj dowiemy się tego wszystkiego.
Poznamy magiczne rytuały, które możemy wykonać sami w swoim domu.
Dzięki tej książce możemy :

oczyścić, chronić i wzmocnić duchową siłę,
Urzeczywistnić upragnione intencje,
wykorzystać świece do rytuałów magii miłosnej i finansowej,
odkryć niezwykłe działanie energii olejków, kamieni, metali i ziół.

Dzięki temu możemy stać się SZCZĘŚLIWI 🙂

Świetna książka, do której będę bardzo chętnie wracać i bardzo ją polecać 🙂
Tytuł „Tajniki magii świec”
Autor Berenika Tern
Liczba stron 366
Wydawnictwo Kobiece
Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA KOBIECEGO

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz