too late recenzja ksiazki
recenzja książki

„TOO LATE” Colleen Hoover

Przyznam, że lubię czytać książki tej Pani.

Ta książka jednak nie należy do moich ulubionych ponieważ niesamowicie denerwowała mnie główna bohaterka, a właściwie jej brak działania i godzenie się z losem. Nie rozumiem tego.
To bardzo emocjonalna powieść, która wzrusza i wkurza jednocześnie.

Mamy trzech głównych bohaterów : Sloan – zagubiona dziewczyna, Asa – zazdrosny, narkotykowy diler i On – tajemniczy Carter.
Jak to zwykle bywa gdy pojawia się ten trzeci zaczynają się kłopoty, a może tym razem ten trzeci to…

too late recenzja ksiazkiPowieść o toksycznej miłości Asa do Sloan i tym co niesie z sobą nałóg i jak bardzo zmienia człowieka. Można śmiało napisać, że odczłowiecza.
Z czasem dziewczyna staje się własnością chłopaka, którego zaczyna się bać. Przemoc, gwałty i ogromny strach.

Jest też to książka o zagubieniu, szukaniu miłości i akceptacji, o niesamowitej wierze, że jeszcze będzie dobrze mimo wszystko.
Kłamstwa i bezradność gdy wiesz, że znikąd nie otrzymasz pomocy.
Poświęcenie się dla drugiego człowieka, który jest nam bliski jest niewiarygodne.

Tak, jest tu sporo scen seksu lecz jest też rodzące się uczucie.

Warto przeczytać. Polecam.

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz