recenzja książki

„W ŚWIECIE ŁOWCÓW” EWA OLCHOWA

To druga część sagi „Zrodzona” i dalsze losy Rose, naszej głównej bohaterki, którą poznaliśmy w części pierwszej „Wychodząc z ukrycia”.
Niebanalny pomysł na powieść, która przypadnie do gusty fanom „Zmierzchu” i nie tylko. Ja jestem pod wrażeniem i bardzo mi się podoba.
Niezwykle plastyczny język, ciekawy styl i to coś, co powoduje, że nie odłożysz książki,póki jej nie przeczytasz do końca.
Przyznam,że od pierwszych linijek historia wciąga i zaskakuje. Nie mogłam się doczekać zakończenia i tego co będzie z …
Tym razem będziemy w świecie Łowców – zapewniam, że jest się czego bać. Syberia i Macierz Łowców, czyli najważniejsze miejsce, gdzie zmieniają się Nieprzemienieni.
Rządzą tu jasne zasady i twarde prawo, które należy przestrzegać, aby przeżyć.
Tutaj prawie nikt nie jest tym za kogo się podaje, a to co widać nie jest tym czym jest w rzeczywistości.
Komu można zaufać? Czy warto pomagać? I czy faktycznie przyjaciel może okazać się tak podłą i przebiegłą istotą?
Dużo się dzieje, wiele niepewności, tajemniczych zagadek i intryg.
Dla Rose pobyt w Macierzy Łowców i wydarzenia, która mają tu miejsce to niesamowite doświadczenie, które  pomoże jej zrozumieć nie tylko sytuację w jakiej się znalazła, ale to kim jest tak naprawdę i jaką ma w sobie moc. Czy to pomoże jej przejść pozytywnie próbę i przeżyć?
Jest tu przyjaźń, miłość, altruizm, walka o życie ale i poczucie zagrożenia, strach, śmierć. Są wspomnienia z przeszłości i to wszystko co w nas schowane głęboko.
Dziękuję za postać Katarzyny i jej korzenie – dzięki niej mamy ciut polskiej historii.
Jest to świetna książka, warta przeczytania. Ja nie mogę się już doczekać części 3 – znam już tytuł „Pod opieką Luminatów”.

Cytat dla każdego i na każdą sytuację „Odważ się być sobą!”

Tytuł „W ŚWIECIE ŁOWCÓW”
Saga „Zrodzona”, Tom 2
Autor Ewa Olchowa
Liczba stron 363
Wydawnictwo Ewa Olchowa Wydawnictwo Jednoosobowe
Egzemplarz recenzencki od Autorki Ewa Olchowa

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz