recenzja książki

„WĘDRÓWKA DUSZ” DR. MICHAEL NEWTON

Amerykańska literatura popularnonaukowa.

Autor przez czterdzieści lat zajmował się hipnoterapią, był doradcą psychologicznym oraz nauczycielem.
Oprócz książek popularnonaukowych pisze również książki z gatunku : ezoteryka, senniki, horoskopy, literatura piękna i horrory.Temat książki wręcz genialny – wędrówka dusz – tak mało o tym wiemy, a przecież tak wiele rzeczy odkryto.

Bardzo odpowiada mi forma tej książki, której większą część stanowią dialogi doktora z osobami wprowadzonymi w stan hipnozy.
Czyta się przyjemnie, łatwo i z bardzo dużym zainteresowaniem. To bardzo klimatyczna pozycja,która wciąga w swe wnętrze z niebywałą siłą.

Oto mamy w rękach ponad 400 stron niezwykle wciągającej lektury, która otwiera nasze oczy oraz bardzo uświadamia.

Opisane 29 przypadków osób wprowadzony w stan nadświadomości, w którym każdy z nas ma dostęp do wiedzy na temat swoich poprzednich wcieleń
Lektura ta odpowiada na niezwykle ważne i bardzo ciekawe zagadnienia takie jak :
nieśmiertelność, bratnia dusza, zmagania w się z ciągłymi trudnościami w naszym życiu, poczucie „nie na miejscu/źle w swojej skórze”.
Autor dogłębnie analizuje, robiąc wykresy, tabele czy schematy pokazujące hierarchię jakie występują w świecie pozaziemskim.
Charakteryzuje duszę z poszczególnych grup takich jak zaawansowane, średniozaawansowane czy początkując
Wyjaśnia skłonności ludzkie do pewnych osób, miejsc, zachowań na podstawie doświadczeń z poprzednich wcieleń.

Opisuje proces „przejścia w zaświaty” opuszczenia swojego fizycznego ciała i powrotu do domu (miejsca błogiego, tam gdzie wszystkie dusze czują się najlepiej).

Wyjaśnia, że wszystko jest energia a nasze życie jest ciągłą szkoła. To my odbywamy w niej nieustanne lekcje, które na dodatek sami wybieramy sobie bezpośrednio przed każdym wcieleniem (zapominając o tym po powrocie do ciała fizycznego).
Książka ta pozwala zrozumieć, że jesteśmy czymś więcej niż tym odbierającym fizyczne bodźce ciałem, z którym tak się utożsamiamy oraz ,że mamy określony cel – misje w naszym obecnym życiu (wcieleniu).

Świetna książka. POLECAM ją każdemu 🙂

Już nie mogę się doczekać kolejnej części „Przeznaczenie dusz”, które zostanie wydanie przez Wydawnictwo Illuminatio w dniu 30 września 2020 roku.

 

Tytuł „Wędrówka dusz”
Autor Michael Newton
Tłumaczenie Magdalena Wysmyk
Liczba stron 432
Wydawnictwo Kobiece
http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/wedrowka-dusz/

Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA KOBIECEGO

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz