debiut literacki,  recenzja książki

„ZA WSZELKĄ CENĘ” MARTA LECH-BIAŁA

Powieść z gatunku : polska literatura obyczajowa, romans.

To moje pierwsze spotkanie z autorką, stawiam, że jest to debiut literacki pani Marty.

Powieść czyta się szybko, lekko. Prosta fabuła, język i styl. To bardzo realistyczne historie z naszego świata i bardzo prawdziwi bohaterowie.Tematy poruszane w powieści są rzeczywiste i bardzo nam bliskie.

Nasza główna bohaterka to Julia.Jest to młoda kobieta, która przeżyła straszny wypadek samochodowy, w którym zginęli jej rodzice.

Ona jako jedyna przeżyła i nie potrafi się pogodzić z tym co się wydarzyło. Ma brata Mateusz, którego bardzo kocha. Mężczyzna ten właśnie wyszedł z więzienia i zamieszkał z nią.Kobieta jest instrumentariuszką i pracuje w szpitalu asystując przy operacjach i zabiegach. Jest dumna ze swojej pracy i bardzo zaangażowana.

Tak naprawdę oboje są pogubieni, poranieni i pragną ułożyć swoje życie na nowo. Czy to im się uda? Czy zaufają komuś?

Julia poznaje w pracy przystojnego Tomasza, który jest anestezjologiem, poznaje też szefa swego brata Artura i spotyka Przemka – kolegę z lat młodości. Czy któryś z tych mężczyzn okaże się odpowiednim dla Julii partnerem ?  Mamy tutaj śmierć bliskiej osoby i traumę jaką to wywiera na życie naszych bohaterów. Są też zakochania, zdrady, zazdrość i intrygi.Śmiertelna choroba i nadzieja do samego końca.

Tej książki jeszcze nigdzie nie kupicie – otrzymałam egzemplarz recenzencki z teksem przed korektą.
Warto śledzić na stronie wydawnictwa, kiedy się ukarze.
Tytuł „Za wszelką cenę”

Autor Marta Lech – Biała

Wydawnictwo Novae Res

Liczba stron 291

Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA NOVAE RES

https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=za_wszelka_cene,druk

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

2 komentarze

Zostaw komentarz