recenzja książki

„ZAMROŻONA” NATASZA SOCHA

Dlaczego kobiety zdradzają ?

Pani Natasza Socha to jedna z moich ulubionych autorek.
Piszę bardzo śmiało o tematach ważnych, istotnych i czasem tych tabu. Kolejna Jej książka porusza temat zdrad kobiet – przyznacie, że zapowiada się intrygująco.
Jest to kolejna rewelacyjna powieść Pani Nataszy. Cieszę się, że ją przeczytałam.

Świetny temat na powieść, przemyślana i dopracowana historia, bardzo realistyczni bohaterowie.Lekkie i cięte pióro, ciekawy styl i wciągający klimat. Do tego klimat i to coś co wciąga nas od pierwszych linijek do ostatniej kropki.
Dużo tutaj prawd życiowych i sytuacji oraz zachowań z realnego życia.
Pewnie też dlatego książkę tę czyta się dobrze, lekko, błyskawicznie.

Oto Julia – czterdziestoletnia kobieta, nauczycielka języka polskiego. Ma rodzinę – trójkę dzieci i męża Aleksanda. Mąż jest znanym i uznawanym stomatologiem – protetykiem. Nastawiony na zarabianie pieniędzy i karierę.
Taka żona jak Julia jest dla niego idealna, ponieważ to on o wszystkim decyduje. To co lubi on lubi też ona, to czego nie potrzeba jemu jej też nie.Julia się na wszystko zgadza i właściwie nie jest ważne co ona myśli. Nawet dzieci nie liczą się z jej zdaniem.
Właściwie w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że mąż jej zupełnie nie zna. Nie wie jaki lubi kolor, co jej smakuje, kiedy ma urodziny.Pewnego dnia Julia zakłada konto na portalu randkowym. Chciałaby poznać kogoś z kim będzie mogła porozmawiać. To co piszą do niej mężczyźni stawia ją w niedowierzanie i osłupienie. Jest tam jednak też ktoś kim Julia zaczyna się interesować.
Co z tego wyniknie ? Przeczytajcie, a dowiecie się.
Gwarantuję, że warto poznać ciąg dalszy tej historii i zaskakujące zakończenie.

Każdy chce kochać i być kochanym. Dla każdego ważne jest mieć osobę, która nas rozumie, pocieszy, wysłucha czy wspólnie pomilczy.
Tak bardzo ważna jest bliskość, dotyk, spełnienie i nie ma co ukrywać seks. To ważny element udanego i szczęśliwego związku.

Ważne jest, aby pielęgnować uczucia ale również pielęgnować seks. Rozmawiać o nim i cieszyć się nim wspólnie.
Tak jak w życiu bardzo łatwo popaść w rutynę , tak samo w seksie też można zacząć działać szablonowo i przewidywalnie. Wpłynie to niestety na nudę, niezadowolenie a w rezultacie dojdzie do zdrady.

Czym jest tytułowa „Zamrożona”? – to cząstka naszej seksualności, która została zamrożona, uśpiona.

Jest to idealna książka dla każdej kobiety i młodej i dojrzałej, tej co zdradza i tej co jest zdradzana.

Jest to też książka dla każdego mężczyzny, który dzięki niej dowie się sporo ciekawych rzeczy o kobietach.

Autorka na czynniki pierwsze rozłożyła temat zdrady. Dużo tutaj prawdy i refleksji skłaniających nas do przemyśleń.

Lektura idealna na wakacyjny czas. Polecam – będzie to dobry czas spędzony z dobrą książką.

 

 

Tytuł „Zamrożona”
Cykl „Trzy razy Z” tom 1

Autor Natasza Socha

Liczba stron 304

Wydawnictwo Edipresse

Egzemplarze recenzencki od WYDAWNICTWA EDIPRESSE

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz