Moja praca

Od kilku lat z sukcesami prowadzę Agencję Reklamową w Warszawie. Wraz z zespołem tworzymy nowoczesne strony internetowe działające na WordPress.

Nowoczesne wdrożenia witryn internetowych zbudowanych na WordPressie. Czyli zoptymalizowane: szybkie, dostosowane do wyświetlania na urządzaniach mobilnych.

Są przygotowane do tego by strony internetowe mogły się dobrze pozycjonować – skutecznie i naturalnie.

 

Prawdziwa przygoda dzięki WordPress’owi

 

To zajęcie to prawdziwa przygoda o której można byłoby napisać książkę. Dzięki różnorodności naszych klientów (z którymi często się przyjaźnimy) możemy poznawać różne osobowości i pomysły na życie.

Tworzymy dla: pisarzy, firm, organizacji, restauracji, przedsiębiorstw, artystów, kancelarii prawniczych i wielu innych. Zawsze uczymy się czegoś nowego i to jest piękne i rozwijające.

Poznajemy świat naszych klientów i dzięki temu stajemy się bogatsi w doświadczenie, nie tylko te zawodowe, ale również życiowe.

Warto żyć i pracować po swojemu, nawet jeśli czasami bywa to trudne.

Tu jesteśmy: https://dmuchawce.eu/


Czy WordPress to dobre narzędzie niemalże dla każdego? Niech dowodem będzie TA strona, dobrze zoptymalizowana i zarządzana świetnie się pozycjonuje bez konieczności inwestowania w reklamę czy inne płatne formy promocji.

Miesięcznie Ostatnią Stronę odwiedza: ponad 70 tysięcy użytkowników. Można skutecznie i przez własną pracę osiągać takie rezultaty.

Po prostu wiemy jak to robić.