debiut literacki,  recenzja książki

„SEKRET MOJEGO MĘŻA” JULIA FURMANIAK

Bardzo udany debiut naszej polskiej autorki

.Powieść z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Prosta, lecz nie banalna historia, przemyślana i dopracowana fabuła. Zaskakujące zakończenie, którego nie przewidziałam. Prosty język oraz styl, świetne dialogi. Bardzo naturalni bohaterowie z tym wszystkim co nasze, ludzkie. Powieść czyta się na jednym wdechu i gwarantuję, że jej nie odłożysz póki jej nie przeczytasz do końca.

Nasza główna bohaterka to Natalia. Młoda, piękna kobieta, żona Adama i matka dwójki dzieci. Oddana matka, żona i opiekunka. Do tego spełnia się zawodowo prowadząc w samym centrum Poznania swoją kwiaciarnię i sklep o nazwie „Roślinka”. Jest szczęśliwa i zadowolona. Żyje w luksusie, który docenia i który uwielbia.
Niestety jej mąż często wyjeżdża i ma spotkania biznesowe. Przyzwyczaiła się do tego, lecz z czasem w ich związek wkrada się rutyna i przewidywalność.
Pewnego dnia dowiaduje się, że jej auto ma zainstalowany GPS. Szybko okazuje się, że to jej własny mąż Adam ją śledzi. Pod przykryciem bezpieczeństwa jest obserwowana i śledzony jest jej każdy ruch. Kobieta jest tym faktem bardzo zaskoczona i oszołomiona. Nie może uwierzyć, że mąż ją obserwuje.

Tak się jakoś zdarzyło, że Natalia przypadkiem spotyka po latach swoją pierwszą miłość Kubę.

To nie była tylko przelotna miłostka, lecz pierwsza prawdziwa miłość i pierwszy mężczyzna Natalii.
Pozostali w swych sercach na zawsze. Ich drogi rozeszły się dawno temu i każdy ułożył sobie swoje życie. Teraz jednak, gdy nagle się spotykają zaczynają wspominać co było kiedyś.
Niewinne wiadomości zaczynają zmieniać swoją formę i być coraz bardziej prywatnymi, osobistymi i niegrzecznymi.

Co z tego wszystkiego wyniknie ?J a już wiem 🙂

Czy Natalia zna swego męża i czy faktycznie jest tym za kogo się podaje ?

Zdradzę, że autorka mnie bardzo zaskoczyła, ponieważ nie stało się tak jak sądziłam. Na szczęście – zostałam bardzo zaskoczona, a bardzo to lubię 🙂

Idealna lektura na zimowe wieczory.

Będzie też trochę pikantnie, trochę seksu i namiętności.

 

Tytuł „Sekret mojego męża”

Autor Julia Furmaniak

Liczba stron 376

Wydawnictwo Novae Res

https://novaeres.pl/katalog/tytuly?szczegoly=sekret_mojego_meza,druk
Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA NOVAE RES

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz