recenzja książki

„ZAMIANA RÓL” NATALIA BIENIEK

Polska powieść obyczajowa.
Ciekawa fabuła, przemyślana i dopracowana. Zaskakujący zwroty akcji już na samym początku powieści. Bardzo wyraziści i naturalni bohaterowie.
Podobała mi się ta powieść – idealna na spokojny, relaksujący wieczór z książką.
Przeczytałam ją szybko i z dużym zainteresowaniem.
Język, styl, klimat wciąga.
Nasza główna bohaterka to Alicja – młoda, szczęśliwa i bajecznie bogata kobieta.
Ma męża z którym mieszka w pięknym apartamencie na warszawskim Żoliborzu, Stać ją na wszystko i żyje ponad stan.
Właśnie wybiera się na wakacje za granicę póki co sama, ale mąż ma dojechać później.
Niespodziewanie jednak budzi się w zupełnie inne rzeczywistości a osoby, które z nią mieszkają w nędznym mieszkaniu twierdza, że jest ich rodziną i ma trójkę dzieci. Alicja zupełnie nie wie co się dzieje, jak się tutaj znalazła, kim są ci wszyscy ludzie i gdzie jest jej mąż ?
Dużo tutaj intryg, kłamstw i manipulacji.
To co odkryje Alicja bardzo ją zaskoczy. Czy na pewno zna swego męża ? Czy wie z kim spędziła ostatnie 10 lat swego życia ?
Zachęcam Was do przeczytania tej powieści.

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz