recenzja książki

„TYSIĄC OBSESJI” Gabriela Gargaś, Marcel Woźniak

To romans, powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym napisana przez dwójkę polskich autorów Panią Gabrielę i Pana Marcela. Co wyszło z tego duetu sprawdźcie sami :)Książkę czyta się lekko, szybko. Prosty język, styl oraz ciekawy pomysł powodują, że kartki przewraca się w ” oka mgnieniu”.To taka bajka, której zakończenie mnie nie zaskoczyło, a szkoda. Czegoś mi tu zabrakło.

Anika i Robert – to para naszych głównych bohaterów. Każdy z nich ma swoje życie, swoje pragnienia i potrzeby. Niespodziewanie los ich splata. Do czego to doprowadzi i co się wydarzy? Ona jest kobietą, która jak jej się wydaje ma szczęśliwe i dobre życie, ma też syna i za moment wychodzić za mąż. On jest mężczyzną, któremu nie udało się małżeństwo – jest w separacji z żoną i ma problem z porozumieniem się z własnym synem. Spotykają się na konferencji i oboje wpadają w objęcia tysiąca obsesji. Jest zauroczenie oraz dążenia do bycia szczęśliwym.Przyznam, że romans to nie jest gatunek, który lubię i bardzo rzadko go czytam. Zaciekawiły mnie opinie i reklamy tej książki.
Czy było warto przeczytać? Tak, jednak jest to książka do której nie będę wracać. Nie stała się moją obsesją :
Tytuł „TYSIĄC OBSESJI”

Autor Gabriela Gargaś, Marcel Woźniak

Wydawnictwo Literackie

Liczba stron 446

https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/5167/Tysiac-obsesji—Gabriela-Gargas

Egzemplarz recenzencki od Wydawnictwo Literackie

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz