recenzja książki

„UZDRAWIANIE ENERGETYCZNE DLA KOBIET” KEITH SHERWOOD

Uzdrów swoje pole energetyczne, które jest kluczem do odzyskania siły witalnej, i przekonaj się, jak wielkie są twoje możliwości!

 

Byłam ciekawa tej lektury i już wiem, że warto było ją przeczytać.

Bardzo praktyczna książka, która została napisana bardzo przystępnie i rzetelnie.
Wnosi sporo ciekawostek, ważnych informacji i praktycznych porad oraz ćwiczeń.

Pozycja skierowana do płci pięknej, pięknie wydana i opracowana.

Ukazuje nam jak nauczyć się swobodnie wyrażać swoją kobiecą energię,  jak zwiększyć pewność siebie oraz docenić siebie i swoje ciało- takim jakie jest.

Pomaga zwiększyć głos swojej intuicji, podnieść kreatywność oraz zmysłowość.

Wszystko to za pomocą ćwiczeń praktycznych na których opiera się ta książka.

Nie jest to po prostu poradnik, który przeczytamy- coś zapamiętamy, a resztę zapomnimy, Jeśli zaangażujemy się w nią poprzez udział w ćwiczeniach fizycznych- praktycznych – przy regularnym ich wykonywaniu efekty są nieuniknione.

Poradnik składa się z medytacji i mudr takich jak : „mudra drogocennego klejnotu” „mudra nieustraszoności” czy „mudra samoakceptacji” oraz ćwiczeń praktycznych na wzmocnienia naszych czakr – punktów energetycznych w naszych ciałach.

Mamy wyjaśnione na czym polega praca czakr w naszym ciele i jaka jest ich rola.

Zdradzę, że samo słowo „mudra” oznacza po prostu określone specjalne ułożenie dłoni i palców mające pobudzić określone rejony świadomości i energii w naszym ciele eterycznym (energetycznym). Mundry te polegają więc na siedzeniu ze skrzyżowanymi nogami oraz utrzymywanie podanego układu dłoni przez czas około dziesięciu minut.

Świetna książką dla wtajemniczonych, ale i dla zaczynających swoją przygodę z uzdrawiającą energią kobiet.

 

Tytuł „Uzdrawianie energetyczne dla kobiet”

Autor Keith Sherwook
Tłumaczenie Karolina Bochenek

Liczba stron 312
Wydawnictwo Kobiece
http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/uzdrawianie-energetyczne-dla-kobiet-medytacja-mudry-i-praktyka-z-czakrami-dla-wzmocnienia-kobiecej-sily/

Egzemplarz recenzencki od WYDAWNICTWA RECENZENCKIEGO

Jestem kobietą, matką i opiekunką cudownego labradora zabranego ze schroniska. Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 400 książek. Zawodowo jestem mgr. ekonomii, który po ponad 20 latach pracy w korporacji – banki zupełnie się przekwalifikował. Od kilku lat prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz