Drogi święty Mikołaju - recenzja książki
recenzja książki

„DROGI ŚWIĘTY MIKOŁAJU” Natasza Socha i Magda Mazur

Przyznam, że nie wytrzymałam do grudnia i przeczytałam ją już dzisiaj w nocy 🙂 Nie żałuję 🙂
Książkę czyta się zadziwiająco szybko i dobrze. Losy bohaterów wciągają od pierwszych linijek, aż do samego końca.

Karolina i Karol – młodzi ludzie, którzy mieszkają razem i borykają się z trudnościami życia. Jest miłość, zazdrość i wątpliwości.
Matylda i Mikołaj – samotna matka wychowująca syna w trudnym nastoletnim wieku. Widzimy ich wzajemne relacje, potrzeby i codzienność.
Renata i Tomasz – kochanka i kochanek mający rodzinę i dzieci. Oczekiwania rodziców i kłamstwa aby przestali się czepiać. Nagle żart stał się rzeczywistością i jak sobie teraz z tym poradzić ?
Każdy rozdział to historia dwóch bohaterów. Ich losy przeplatają się dając nam obraz wielu sytuacji z którymi musimy się w życiu zmierzyć.

Piękna, ciepła, wzruszająca powieść o relacjach międzyludzkich. Uczuciach, zdradach, romansach i tajemnicach, a także konsekwencjach, które często mają wpływ na nasze dalsze życie.

Drogi święty Mikołaju - recenzja książkiTak bardzo realistyczny obraz czasu przedświątecznego 🙂 Tego tak dobrze znanego szału zakupowego i oczekiwań innych. Nie dla każdego jednak ten czas jest piękny.
Ważne aby chcieć by czas ten był naprawdę dla nas i dla naszych najbliższych. To my decydujemy jak chcemy żyć.
Powieść przypomina nam co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu.
Miłość, zrozumienie, poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

Liczę,że będzie ciąg dalszy :

Idealna lektura na przedświąteczne i świąteczne wieczory jak i na prezent pod choinkę.

Tytuł „DROGI ŚWIĘTY MIKOŁAJU”
Autor Natasza Socha, Magda Mazur
Wydawnictwo Edipresse Polska
Liczba stron 280
Egzemplarz recenzencki od http://edipresse.pl/

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz