recenzja książki

„DUŻO ORGAZMÓW PROSZĘ …” THE HOTBED COLLECTIVE

Bardzo zaciekawiła mnie ta książka, która ma formę poradnika.
Podejmuje ważny temat – ORGAZM , który nadal jest tematem tabu o, którym mówi się ze wstydem i zakłopotaniem.
Trzeba mówić i pisać o tak ważnych i naturalnych rzeczach.
Dobrze się czyta , lekko i szybko. Czasem z uśmiechem, a czasem z zaskoczeniem.
Już dawno udowodniono, że orgazm wpływa na nasze ciało i nasz umysł. Poprawia jakość snu, pomaga zachować zdrową skórę, wzmacnia więź z partnerem.
Daje zadowolenie i spełnienie.
Autorki namawiają nas, abyśmy poznały swoje ciało, zobaczyły jak wiele radości może ono nam dać. Apelują, abyśmy pozbyły się wstydu i zakłopotania.
Seks jest przecież czymś naturalnym i zdrowym.
Dzięki poznaniu swego ciała dowiemy się też, co lubimy a co nie lubimy i co daje nam rozkosz. Kobieca seksualność jest cudowna.
Zadowolenie z seksu daje nam poczucie spełnienia i satysfakcji, a to wpływa z kolei na lepsze pojmowanie siebie. Wpływa też na poczucie większej wartości.
Poruszane są również bardzo ważne tematy : masturbacja, seks osób dojrzałych, czy zgoda na seks. Jest też o seksie jaki widzimy na filmach porno i to jak bardzo jest on nierealny, jednak powodujący u wielu frustracje. Poznamy kilka ciekawych zabawek erotycznych.
Jest to bardzo szczera i zabawna lektura, obowiązkowa dla każdej kobiety 🙂

 

Tytuł „Dużo orgazmów proszę”

Autor The Hotbed Collective
Tłumaczenie Aga Zano

Liczba stron 360

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

https://www.proszynski.pl/Duzo_orgazmow_prosze-p-36596-1-16-.html
Egzemplarz Recenzencki od WYDAWICTWA PRÓSZYŃSKI I S-KA

Kocham książki i czytam je od kiedy pamiętam. Uwielbiam ich zapach, szelest papieru i to co w nich – niesamowite historie, wciągające klimaty i zaskakujące zakończenia. Rocznie czytam około 250 książek. Zapraszam na mój profil na Instagramie - są tam nie tylko zapowiedzi i recenzje, ale częste konkursy z książkami do wygrania: instagram.com/mad.skalska/ Zawodowo jestem mgr. ekonomii, po ponad 20 latach pracy w korporacji zupełnie się przekwalifikował. Prowadzę Agencję Reklamową DMUCHAWCE.

Zostaw komentarz